O MNIE - Joga - Strzeszyn Grecki, Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne:

O MNIE

Przygodę z jogą rozpoczęłam w maju 2006r. pod czujnym okiem Jaremiego Grześkowiaka, który cierpliwie znosił moją niecierpliwość, wskazywał innych nauczycieli
i szkoły, gdzie mogłabym poszukiwać, pracował nad wyprostowaniem moich pleców i nadgiętkością ciała odkrywając coraz to nowe możliwości, ale i 'nudząc' mnie okropnie powtarzalnością ćwiczeń i asan. Dziś z perspektywy kilku lat dziękuję za Jego troskę i cieszę się, że wytrwałam. Szczególne podziękowania kieruję też do Mateusza Stańczaka, którego wiedza i doświadczenie, przekazane w szkole i podczas kursów, wniosły wiele dobrego do mojej praktyki jogi.
Od 2011r. pracuję jako instruktor starając się zarazić moich 'uczniów' wiarą w siebie, w możliwości ich ciała i optymizmem. Joga, podobnie jak życie, to 'droga' - prostota ćwiczeń, wytrwałość i systematyczność pozwalają nam cieszyć się zdrowiem, pokonywać codzienne troski z uśmiechem i każdego dnia sięgać dalej. Uczymy się wzajemnie, bo każdy z uczestników jest wartością dla innych i wnosi do zajęć kawałek siebie.
Dlatego bardzo dziękuję za to że mimo licznych obowiązków macie czas dla mnie - przychodzicie na zajęcia i je współtworzycie sobą.


ZAPRASZAM !

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego